Başkanımızın Mesajı

Anasayfa » Başkanımızın Mesajı


Değerli İş Ortaklarımız, Paydaşlarımız, Dostlarımız ve Kıymetli Ekip Arkadaşlarım;


Türkiye’de ilk defa hayata geçen ”Faizsiz Sistemler Finansal Danışmanlık Projesi” için yeni bir heyecan ve gurur içerisindeyiz.

Türkiye’nin her ilinde ve ilçesinde ihtiyaç sahiplerine alternatif finansal yol haritaları oluşturacak, sağlıklı veriler paylaşarak bilinçli kullanıcıların oluşması için önemli destekler sağlayacağız.

Pekala, Neden Faizsiz Finans Danışmanlık Hizmetine İhtiyaç Bulunuyor?

Türkiye genelinde bir çok insanımızın finansal ihtiyaçlarını gidermesi hususunda, edineceği hizmet ile ilgili farklı sebeplerden kaynaklı olarak, bilinçli müşteri kategorisinde olmadığını tespit ettik.

Bu durum maddi ve manevi olarak öncelikle bireyin kendisine, hizmetlerini kullanmış olduğu şirketlere ve dolayısıyla sektöre olumsuz sonuçlar yansıttığını analiz etmiş olduk.

Ülkemize ekonomik anlamda katma değer sağlayacağına inandığımız ”Tasarruf Finansman” uygulamalarını anlatmaya, paylaşmaya ve istişare etmeye ihtiyacımız olduğunu görmemezlikten gelemezdik.

Fizibilite çalışmalarımızı tamamlayarak gerekli faaliyet izinlerini almak kaydı ile harekete geçme kararı almış bulunuyoruz.

Bireysel olarak tasarruf eğilimi oluşturmanın aile ekonomisinin sürdürülebilir olmasını ve finansal istikrarlılığı sağlayarak, yarına daha güçlü olarak ulaşabileceğimizi gösteriyor.

Daha iyi yarınlar için bitmek, tükenmek bilmeyen finansal ihtiyaçlarımızın çözümlerinde ”Faizsiz Sistemler” olarak Türkiye’deki ilk adreslerden olma hayalimizi gerçekleştirmek için canla, başla çalışacağımızı taahhüt ediyoruz.

Yeni bir güne uyanmış gibiyiz daha heyecanlı, daha dinamik ve hedeflerimiz için kararlıyız, ekibimize katılacak yol arkadaşlarımızla aynı duygu ve düşünce içerisinde olacağımızdan şüphemiz yok!

İhtiyaç sahiplerine özellikle söylemek istediğim bir kaç önemli noktayı arz etmek istiyorum;


Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu’nun Tasarruf Finansman sektörünü denetim ve kontrol altına almış olması kullanıcıların finansal güvenliği ve şirketlerin istikrarlı olarak hizmet vermeye devam etmesi açısından önem arz ediyor.

İhtiyaçlarınız için harekete geçmeden önce, bizimle iletişimde olmanızı özellikle hatırlatmak istiyorum.

Finansal seçenekleri ve alternatif yol haritalarını değerlendirme imkanı bulacak dolayısıyla sağlıklı kararlar almanızı sağlayarak pozitif eğilimler sonucunda faydalanma endeksinizi arttırmış olacaksınız.

Faizsiz Sistemler A.Ş.’nin Sağlayacağı Hizmetlerin Ülkemize ve Milletimize Hayırlı Olmasını Diliyorum.

Saygıyla, Muhabbetle Selamlarımı Sunuyorum.