Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Faizsiz Sistemler A.Ş.

Faizsiz Sistemler Finans Danışmanlık ve Destek Hizmeti Sağlayan Anonim Şirketidir.

Türkiye ve Dünya’daki ihtiyaç sahiplerine finansal danışmanlık hizmeti sağlayarak, tasarruf eğilimini arttıran, aynı zamanda ihtiyaçları için alternatif finansal seçeneklere, kolaylıkla ulaşmasını sağlayan hizmetler sunar.

Tasarruf Finansman Sektöründe ve Bankacılık alanında uzun yıllar boyunca faaliyet göstermiş, bir çok pozisyonda görev almış yönetim kadrolarımız, ülkemizdeki ihtiyaç sahiplerinin finans edinme adımlarını gerçekleştirirken sağlıklı bilgi, değerlendirme ve karşılaştırma imkanı elde edecek, danışmanlık projesini hayata geçirmiştir.

Kalıplaşmış fikirlerden uzaklaşan, fayda ilkesinden vazgeçmeyen, tek tarafın kazandığı ticaretin içinde olmayan, kurumsal yapısı ile tecrübe edeceğiniz yeni hizmetler sizi bekliyor.

Uygulamalarımızda yasal şartlara ve şirket politikalarına uygun şekilde değerlendiren, gelişime açık alanları tespit ederek, verimliliğin arttırılması için düzenli olarak güncellenen, organizasyonları yakından takip eden bir yönetim politikası benimsiyoruz.

Türkiye’de ilk defa danışmanlık ve destek hizmeti ile finansal ihtiyaçlarınızın avantajlı yol haritalarını bulabilir, detaylı bilgilendirme imkanı elde edebilirsiniz.

Sizlere Sağladığımız Avantajlar
  • Finans ihtiyaçlarınız için kapı kapı gezmek zorunda kalmazsınız.
  • Size kimse bir ürün yada hizmet satış işlemi gerçekleştirmez.
  • Bağımsız ve tarafsız olarak sağlıklı bilgiler edinebilirsiniz.
  • Faizsiz Sistemler’e özel finansal seçeneklerle alternatif yol haritaları oluşturursunuz.
  • Sizlere sağlanan hizmet için hiç bir ücret ödemezsiniz!
Nasıl Çalışıyoruz
Neden Danışmanlık ve Destek Hizmetine İhtiyaç Bulunuyor?

İnsanımızın finansal ihtiyaçları gün yüzüne çıktığında seçeneklerinin kısıtlı olduğunu, faiz maliyetlerine mecbur bırakıldığını düşünüyor olmasının sebepleri arasındaki en önemli unsurun yeterli bilgileri edinmediği ve araştırma yapmak konusunda zaman problemi vb. engeller olduğunu tespit ettik.

Bu sebeple Faizsiz Sistemler projesiyle ihtiyaç sahiplerinin finansal beklentileri karşısında gerekli bilgilendirme ve araştırmaları tamamlayarak, sonuçları şeffaf olarak paylaşmak, aynı zamanda istişare ederek değerlendirme sürecindeki soru ve taleplerine bağımsız ve tarafsız olarak cevap bulacağı bir hizmeti başlatmış bulunuyoruz.

Bizimle tanıştığınızda ihtiyaçlarınızı karşılamak adına karanlık bir yolda yürümek yerine, size ışık olacak ve yolunuzu aydınlatacak seçenekler sunacağımızı özellikle hatırlatmak istiyoruz.

Hizmetlerimizden Nasıl Faydanalabilirsiniz?

Bizimle iletişime geçtiğinizde, ekiplerimiz soru ve talepleriniz için detaylı bilgilendirme sağlarlar, finansal ihtiyaçlarınız için piyasa araştırması başlatılır.
Sonuçlar, veriler sizlerle şeffaf olarak paylaşılır ve istişare etme imkanınız olacaktır. Hedefleriniz için belirlenen yol haritası için destek hizmeti sağlayarak sizlere kolaylıklar sunarız.

Detaylı Bilgi Almak İçin Ne Yapmalısınız?

Bilgilendirme hizmetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken iletişim kısmındaki başvuru formunu doldurmanız yeterli, ekiplerimiz kısa süre içerisinde sizlerle iletişime geçecektir.

Türkiye’nin İlk ve Tek Danışmanlık Hizmeti

Ülkemizde Tasarruf Finansman Alanında İlk Defa Faaliyete Geçen Şirketimiz Sizlere Fayda Sağlamayı Hedeflemektedir.